Hakkımızda

Geri dönüşümle ilgili farklı bakış açılarından derlenen araştırmalar neticesinde global bilgiler ve istatistikler ile bir araya getirilerek yazılan en kaliteli blog ve hap bilgileri zihninize atabilmeniz için Exitcom Recycling tarafından hazırlandı.

Geri Dönüşüm

Misyon

Exitcom, % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi, sürekli kendini geliştirip yenileyen Ar-Ge departmanı ve yüksek çevre bilinciyle, sınırlı doğal kaynaklarımızı korumak ve yaptığı üretimlerle ekonomimize katma değer sağlama misyonlarını taşımaktadır.

Vizyon

Exitcom, uluslararası ISO standartları ve entegre yönetim sistemleri çerçevesinde faaliyet gösteren, geri dönüşüm ve geri dönüşüm teknolojileri sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak, Türk insanının da hak ettiği sağlıklı ve temiz çevrede yaşaması hedefini gerçekleştirmeyi ve alanında Avrupa’nın en iyi şirketlerinden biri olmayı amaçlamaktadır.

Şirket Profili

1999 yılında Almanya’nın Hannover şehrinde kurulan Exitcom, atık elektrikli ve elektronik ekipmanların (WEEE) geri dönüşümü konusunda hizmet veren bir geri kazanım şirketidir. 2002 yılından bugüne yaptığı çalışma ve yatırımlarla alanındaki uzmanlığını ve öncü kimliğini pekiştiren Exitcom, 2003 yılında ilk e-atık geri kazanım şirketi olarak başladığı Türkiye faaliyetlerinde de birçok büyük projede başarıyla yer almıştır.

Geri Dönüşüm

Adres

Çepni Mahallesi, Suadiye Bağdat Cd. No:40, 41250 Kartepe/Kocaeli

E-posta

info@geridonusum.org

Telefon

(0262) 352 36 76

Geri DönüşümGeri DönüşümGeri Dönüşüm