g_vote = '0'; setlocale (LC_TIME, $mosConfig_locale); ?>g_vote = '0'; setlocale (LC_TIME, $mosConfig_locale); ?>g_vote = '0'; setlocale (LC_TIME, $mosConfig_locale); ?>urn $string; } } ?> > FINE('_PDF_POWERED','Joomla! ile Güçlendirilmiştir'); ?> Türkiye Icin Geri Donusum - Türk Telekom e-fatura Online Başvuru

Türkiye için Geri Dönüşüm

Font Büyüt  Font Küçült  Varsayılan Font  Skip to content Sıkça Sorulan Sorular
FPSS slide image

Çöp Yönetimi ve Ekonomisi

Katı atığın, yani çöpün insana ve çevreye zarar vermesini önlemek için toplanması, taşınması ve bertarafına (yeniden kullanım, geri kazanım, geri dönüşüm, yakma, depolama ve kompost yapma, yakma vb.) "Çöp Yönetimi" denilir.

Devamı...
FPSS slide image

Bahçe ve Balkonda Çevreyi Kurtarma !

Ülkemiz evsel çöpleri içinde mutfak ve bahçeden kaynaklanan organik maddelerin oranı en az %60 lar mertebesindedir. Bu gelişmiş ülkelerde daha düşüktür. Bizde bunun yüksek oluşunun nedeni, henüz ambalaj atıklarının atık akımı içinde yeterince yer almamasıdır.

Devamı...
Geri Dönüşüm .org

İkinci El Cep Telefonu Piyasasında Geri Dönüşüm İsrafı


Turkcell ve Nokia’nın en büyük çözüm ortağı Teleses’in hazırladığı “Cep’teki Fırsatlar Raporu”, ikinci el cep telefonlarında kullanılan
birçok maddenin geri dönüşümünün gerçekleştirilememesi nedeniyle ekonominin kayba ...

Devamı...
Geri Dönüşüm .org

Brezilya'nın 'Şekerli' OtomobilleriAteşi sabah saat 2'de yakıyor, 4'te söndürüyorlar. İki saat sonra da işçiler tarlaya giriyor. 20 kişilik bu grubun adı "mavi takım."

Üniforma yok ama herkes aynı renk giysiler içinde, bu sayede hangi vardiyada oldukları anlaşılıyor. Bu, iş bitip de topladıkları şeker kamışları tartıldığı...

Devamı...
Geri Dönüşüm .org

Kağıt Pil Geliyor

Son yıllarda, başta bilgisayarlar olmak üzere tüm elektronik araçlar daha da küçülüyor. Ancak güç kaynaklarının, başka bir ifadeyle pillerin küçüldüğüne pek rastlanmıyordu.

Kağıt pil, üç yıl içinde satışa sunulabilecek… Amerikalı bilim adamları ise son deneyleriyle, ...

Devamı...
Geri Dönüşüm .org

Sedef Adası Projesi Hayata Geçecek

Enerji Bakanlığı ve ABD Enerji Bakanlığı desteği ile DEİK Türk-Amerikan İş Konseyi, Amerikan-Türk İş Konseyi ve TÜBİTAK’ın iş birliği ile düzenlenen Temiz Enerji Konferansı’nda konuşan Güler Türkiye’nin hidrojen enerjisi alanında ciddi projeler üretmek istediğini bu amaçla İstanbul’da kurulan Hidrojen Enerjisi Teknoloji Merkezi&...

Devamı...
Geri Dönüşüm .org

AB, Hurda Otomobilleri Geri Dönüştürecek


       Avrupa Birliği, araçların geri dönüşümüyle hurdalara hayat vermeye hazırlanıyor. AB’nin bu çalışmaları, 11 yıl sonra otomobil üreticilerinin hurdadan % 100 dönüşüm ile üretime geçmesini sağlayacak. İlk hedef: AB bölgelerindeki ülkelerin 2008 yılına ...

Devamı...


Türk Telekom e-fatura Online Başvuru PDF Yazdır E-posta
Yazar sezen   
Cumartesi, 24 Mayıs 2008

Eğer bir elektronik posta adresiniz varsa ( hotmail,yahoo,gmail.. ) sizde e-faturaya geçerek yüz binlerce ağacı kurtarabilirsiniz. Başvuru linki için tıklayınız.

http://www2.turktelekom.com.tr/efatura/

Neden e-fatura kullanmalıyız?

Faturalarınız basılı kağıtlarla geliyor. Bu durum yüz binlerce ağacın yok olmasına neden oluyor. Türk Telekom, Türkiye’de e-fatura dönemini başlattı. Artık, bir e-posta adresiniz varsa, faturalarınızın güvenli bir şekilde gönderileceği e-fatura uygulamasına geçebilirsiniz.

TürkTelekom'un ilgili sayfadaki açıklaması aşağıdaki gibidir:  

 telekom.jpg

Türk Telekom'un sayfasındaki formu doldurup, doğrulama için bekleyiniz. Doğrulama yapılmazsa ve e-mail gelmezse Türk Telekom'un müşteri hizmetleri sayfasında geçen telefonu arayıp, işi telefonla çözünüz.

444 1 444 numaralı TT Çağrı Merkezi’nden Türk Telekom ile ilgili her konuda bilgi alabilir, hizmetler için ön başvuruda bulunabilirsiniz.

Cep telefonları, kredi kartı ekstreleri vb. internetten e-fatura alabileceğiniz başka başvurular da var. Onlara da başvuralım.

UNUTMAYALIM!

"GELECEĞİ KURTARMAK ÇABA VE AZİM GEREKTİRİYOR"

 

 

Yorum (6)Add Comment
e fatura
Yorumu yazan metin, 2008-09-23 14:19:33
e faturaya geçmek için başvuruda bulunmak istiyorum ancak sisteminiz çalışmıyor.neden?????????
e fatura başvuru
Yorumu yazan hüseyin ateş, 2009-01-15 16:06:34
önceden baş vurdum e faturaya ama e postama bigi gelmiyor
neden gelmiyor yeniden mi baş vuracağız
evet yeniden deneyelim
Yorumu yazan gonul, 2009-01-16 12:30:23
Yeniden başvuralım. Sonuçta kağıt tasarrufu olacak. Uğraşmaya değer sizce değil mi?
Başvurdum ve bir ayda e-mektup adresime e-fatura geldi
Yorumu yazan gonul, 2009-02-11 07:20:21
Sn Hüseyin Ateş,
Cep telefonu faturam e-mektup adresime geliyordu.Sizin 15 Ocak tarihli yorumunuzla, telekom faturamı da e-fatura haline getirmek için başvurdum. Ve bugün (11 şubat) itibariyle e-mektup adresime e-faturam geldi. E-fatura için izlediğin yol belki yanlış olabilir. Telekomun sitesinden ilgili telefonu aramış ve operatörün sorduğu şahsımla ilgili sorulara cevap vermiştim. Bu kadar.
E-FATURAM GELMİYOR
Yorumu yazan SEDAT AKÇA, 2009-04-22 08:05:02
e-faturaya geçtiğim 3 ay öncesinden beri e-faturam gelmiyor.Bir de faturam yüksek gelmeye başladı.
benimki başvurduktan bir ay sonra e-mail adresime gelmişti.
Yorumu yazan çevre bezirganı, 2009-04-22 23:54:18
Sayın Akça,
Sizin yaptığınızda bir eksiklik olmalı. e-faturaya geçtim diyiyorsunuz ama halen gelmemiş. demekki siz halen e-faturaya geçmemişsiniz. İlgili telekom telefonuna başvurun lütfen. Faturanızın yüksekliği sizin kendi konuşmalarınızdan kaynaklanıyordur. Yani çok kullandığınız içindir. Yoksa e-faturaya müracaat etmeye çalıştığınız (onu da yapamamışsınız) için değildir.

Yorum yazın
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security code
Lütfen üstteki güvenlik kodunu yazın


busy
Son Güncelleme ( Cumartesi, 20 Haziran 2009 )
 
< Önceki   Sonraki >
?>

Son Makaleler

cho ''; } ?>

Geri Dönüşüm Videoları